Co to jest crowdsourcing? Kiedy korzystasz z „mądrości tłumu”? Jak zmienia się sposób realizacji złożonych projektów? STRATEGIA BIZNESOWA CZY PORYW SERCA?

Jak powstała książka jakiej jeszcze nie było? LEARNING BATTLE CARDS – od pomysłu do produktu.

NIESPODZIANKA – prawdziwa historia o połączeniu wiedzy, zaangażowania, najnowszych technologii druku 3D i wielkiej pasji.

webinarium zaczynamy za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PO LUDZKU: proszę Cię o zgodę na otrzymywanie newslettera ode mnie oraz o możliwość przesłania informacji o ofercie mojej i osób ze mną współpracujących, których usługi uważam za warte polecenia.

 

Rejestrując się na webinarium, zgodnie z art.23 ust. 1 pkt 1 Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wyżej podanym w formularzu on-line w celu przesyłania newslettera i informacji o własnych produktach i usługach przez Edulab – Dorota Kostowska z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/45 (administrator danych). Ponadto oświadczam, że zostałem/-łam poinformowany/-na o celu zbierania, przysługującym mi prawie wglądu i poprawiania, a także dobrowolności podania moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres e-mail, informacji reklamowych i handlowych w zakresie świadczonych usług oraz oferowanych towarów przez podmioty współpracujące z Edulab – Dorota Kostowska, w szczególności przez Webinaria24.pl, oraz udostępnianie tych danych osobowych podmiotom współpracującym na podstawie odrębnej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Dorota Kostowska, portret
Sławomir Łais, portert

Cześć. Jestem Dorota. Jestem specką od webinariów i facylitatorką graficzną. Od ponad 10 lat zajmuję się edukacją osób dorosłych, wykorzystaniem Internetu w działaniach społecznych. Pracowałam m.in. dla UNDP, inicjatywy Global Libraries Fundacji Billa i Melindy Gates, jako ekspertka Internetowych Rewolucji Google.
Cieszę się, że wkrótce spotkamy się na moim kolejnym autorskim webinarium. Chcę pokazać Ci, że razem wiemy więcej i zachęcić do twórczej pracy w oparciu o „mądrość tłumu”. Co to znaczy, jak to się robi, jakie korzyści przynosi? O tym opowiedzą moi wyjątkowi goście. Jednym z nich jest…

 

…Sławomir Łais – wynalazca Learning Battle Cards. Szef firmy OSI CompuTrain dostarczającej rozwiązania dla blended learning.

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się dwoma rzeczami – uczeniem i technologią. Wierzę, że uczenie się jest kluczowe w cywilizacji informacji. Nowoczesne uczenie się to szereg możliwości i metod, a technologia jeszcze zwiększa ten potencjał. Bardzo bliskie mi są podejścia w uczeniu oparte o angażowanie ludzi i wykorzystywanie potencjału grupy lub tzw. tłumu. Chętnie opowiem, jak udało się zaangażować kilkudziesięciu praktyków do wspólnej pracy nad projektem Learning Battle Cards.

 

Może masz pomysł, ale czujesz, że sam/a nie dasz rady?

Może masz marzenie, ale potrzebujesz pomocnej dłoni?

Może chcesz usłyszeć jak i dlaczego z „mądrości tłumu” korzystają inni?

To webinarium jest dla:

  • poszukiwaczy inspiracji i ciekawskich
  • marzycielek i marzycieli twardo stąpających po ziemi
  • osób, które budują wokoł swojego biznesu społeczność internetową i zastanawiają się nad stworzeniem konkretnego produktu w oparciu o tę społeczność
  • „wszechogarniaczy” z organizacji pozarządowych i grup nieformalnych
  • CIEBIE!
logotyp firmy Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
webinaria24.pl

Partnerem wspierającym organizację webinarium są AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości) oraz sieć Business Link. Dzięki temu nadajemy wprost z Business Link w Zebra Tower. Internet śmiga, kawa smakuje, wnętrza zachęcają do kreatywnej pracy, a widok z okien zapiera dech.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. W ramach AIP możesz założyć Firmę na Próbę bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej. Inkubator Przedsięborczości wyznacza trendy w Polsce i zagranicą, a wspólnie z siecią Businnes Link oraz funduszem Seed Capital stanowią startupowy ekosystem porównywalny do ekosystemu google

 

Organizację, opiekę techniczną i moderację naszego webinarium zapewniają spece z www.webinaria24.pl 

 

Facebook