Zaznacz stronę

Przypomnij sobie takie wystąpienie publiczne, które zapadło Ci w pamięć, bo…

występująca osoba miała coś ciekawego do powiedzenia,

mówiła z pasją ale konkretnie,

mówiła pięknym i zrozumiałym językiem bez natrętnych eksperckich wtrętów,

opowiedziała Ci historię, którą pamiętasz do tej pory,

opanowała naturalny stres.

a także zmieściła się w czasie.

Wow! Gdzie są tacy ludzie?

Jestem przekonana, że to Ty!

Dotychczas przygotowałam do wystąpień publicznych kilkudziesiąt ekspertek i ekspertów. Lubię ten moment, gdy znajdujemy najlepszą formułę do opowiedzenia o tym, na czym się znasz i co lubisz. Lubię chwile, w której niepozorne osoby rozwijają skrzydła i z błyskiem w oku opowiadają swoją historię. Lubię obserwować, jak eksperci przestają chować się za przeładowanymi treścią slajdami i zaczynają mówić do ludzi.

wystąpienia publiczne trener kostowska
polecany trener wystąpień publicznych

Dorota pomagała mi przygotowywać się do cyklu moich warsztatów. Jako, że jestem perfekcjonistką i chciałam, aby mój przekaz był jak najbardziej atrakcyjny i inspirujący, poprosiłam o pomoc właśnie Dorotę. Pracowałyśmy zarówno w trakcie spotkania, jak i na odległość przez Skype.

Dorota z ogromnym zaangażowaniem i pasją podzieliła się ze mną cennymi uwagami, które pomogły mi poczuć się pewniej i zbudować przejrzystą formę przekazu. To z kolei zaowocowało świetną atmosferą i aktywnym udziałem słuchaczy w trakcie moich warsztatów.

Mogłam też obserwować Dorotę podczas jej prezentacji i webinarium. I powiem tak – robi to po MISTRZOWSKU! Ma ten dar, którym przyciąga uwagę ludzi, a przy tym jest skromna i niezwykle serdeczna. Skupiona na swoim przekazie, a jednocześnie na innych. Te oczy, ten uśmiech, ten głos. Mieszanka piorunująca, uczy i porusza.

Barbara Kohlbrenner

osobisty doradca wizerunkowy, BRB&CO Solutions

polecany specjalista od wystąpień publicznych

Pani Dorota Kostowska była zaangażowana w przygotowanie wybranej grupy menadżerów CEMEX Polska do prezentacji w formule Pecha Kucha podczas firmowej Konferencji Kierownictwa.
Pani Dorota z dużym zaangażowaniem odniosła się do przygotowanych prezentacji, a do każdego z kilkunastu materiałów podeszła w indywidualny sposób.
Prezentacje menadżerów, które przygotowano dzięki konsultacjom z Panią Dorotą zostały odebrane bardzo pozytywnie, ze względu na nową formę wystąpień oraz zaproponowaną kreację.
Jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy oraz dotychczasowej współpracy dlatego polecamy usługi Pani Doroty wszystkim osobom i firmom, które poszukują udoskonalenia formuły prezentacji.

Izabela Rokicka

Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej I Marketingu, CEMEX Polska Sp. z o.o.